ПЕРЕДВИБОРНІ  СТРАСТІ-МОРДАСТІ…

Публікації Трибуни Праці

 

 

Вже багато років нікого в Україні не здивуєш «чорним піаром», який найчастіше дуже ефективно застосовується проти певних публічних осіб, коли вони комусь стають поперек дороги. Особливо часто це спостерігається у передвиборні періоди, коли для того, аби нейтралізувати (читай – результативно дискредитувати) конкурентів, йдуть у хід всі методи.

Не всі наші земляки-читачі «Трибуни праці» постійно чи хоча б регулярно відстежують навіть сьогодні факти,  кілька з яких називаються нижче. А колись, для наступних поколінь читачів чи дослідників суспільних процесів сьогодення, вони, віднайдені в  архівних газетних підшивках, очевидно, будуть взагалі дуже цікавими. Тому  публікуємо й таку  ось інформацію.

…Березень 2019 року. В розпалі передвиборна кампанія. На кону – найвища державна посада – президентське крісло. Одні кандидати щедро «поливають» інших кандидатів, де тільки можна. Дехто шукає (і знаходить нерідко!..) способи прибирання з дороги до вимріяного Олімпу влади, що ґрунтуються на використанні судової «дубинки»… Ще хтось сподівається на допомогу «з-за бугра»… І кожен «нападаючий» намагається будь-яким способом забити гол у ворота суперника…

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.