ЦЕ ТРЕБА НАВІТЬ ЗАРАДИ НАШИХ ДІТЕЙ І ВНУКІВ!

Публікації Трибуни Праці

 

Дещо про богослужіння в оновленій іванківській парафії

 

Дорогі браття і сестри у Христі, всі земляки! 3 березня цього року релігійна громада парафії Різдва Пресвятої Богородиці смт Іванків  зробила доленосний вибір – вирішила перейти в підпорядкування автокефальної Православної Церкви України. А вже  6 березня Митрополит Київський і всієї України Епіфаній підписав Указ про прийняття нашої релігійної громади до складу ПЦУ.

Рішення це було дружно й фактично одноголосно прийнято кількома сотнями віруючих жителів Іванкова, сіл Запрудка, Болотня та Федорівка, які зібралися з цього приводу на загальні парафіяльні збори. Які довелося проводити в районному Будинку культури з тієї причини, що настоятель  церкви та частина віруючих (18 чол., у листопаді минулого року  протокольно зареєстрованих членами парафії) були проти проведення таких зборів у церкві чи біля неї.

Справа в тому, що багато православних Іванкова, особливо – в останні роки, принципово не відвідували богослужіння у церкві  нашого селища з причини того, що вона була у підпорядкуванні Московського патріархату. Тож доводилось їздити до українських церков Київського патріархату, що діють в інших селах району. Тепер молитися в істинно українській церкві стало реальною і бажаною для багатьох можливістю.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Світлана ГУБЕР,

жителька Іванкова.