Кабмін оприлюднив умови контракту з Коболєвим

Новини політики

Главі Нафтогазу вдвічі знизили зарплату, позбавили премій і поставили низку завдань, невиконання яких обернеться звільненням.

На сайті уряду в четвер, 21 березня, опублікований текст розпорядження про продовження терміну повноважень глави правління Нафтогазу Андрія Коболєва до 22 березня 2020 року.

У новому контракті Кабмін прописав три основних очікуваних показники роботи глави компанії. Так, Коболєв повинен розділити компанію і газотранспортну систему до 1 січня 2020 року, забезпечити видобуток компанією і її дочірніми підприємствами щонайменше 18,2 мільярда кубометрів газу і гарантувати транзит газу через українську ГТС до Європи після 1 січня 2020 року.

“Невиконання (неналежне виконання) основних очікуваних показників роботи голови правління компанії є підставою для прийняття загальними зборами рішення про дострокове припинення його повноважень”, – сказано в розпорядженні.

Крім того, згідно з угодою, винагорода глави Нафтогазу з 23 березня 2019 року становитиме 50% місячного посадового окладу, передбаченого контрактом, без виплати щомісячних і квартальних премій, з можливою виплатою премії за рік в кінці терміну дії контракту в розмірі, передбаченому в фінансовому плані компанії.

Зазначимо, згідно з попередньою пропозицією наглядової ради Нафтогазу, річний дохід Коболєва повинен був скласти 342 млн гривень в 2019 році, а середньомісячна зарплата – 28,5 мільйона гривень.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet