Янукович та Азаров включені у списки виборців – ЗМІ

Новини України

У Державному реєстрі виборців містяться дані про екс-президента і колишнього прем’єра. На Януковича навіть чекає бюлетень на виборчій дільниці №800488 в Києві.

У Державному реєстрі виборців на президентські вибори 2019 року значаться екс-президент України Віктор Янукович і колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров. Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт Державного реєстру виборців.

Таким чином, засуджений за державну зраду колишній президент України Віктор Янукович має можливість проголосувати на виборчій дільниці №800488 Оболонського району в Києві. Такий запис означає, що він теоретично 31 березня може прийти в вказане місце і віддати свій голос.

Що стосується екс-прем’єра України Миколи Азарова, то він також є в реєстрі, але його виборча адреса не вказана, тому він не включений до списку виборців і голосування на виборах.

Як повідомлялося, 240 тисяч виборців змінили місце голосування. Найбільша кількість громадян, які виявили бажання змінити виборчу дільницю, зареєстровані в східних регіонах країни.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet