Прикордонники попередили про черги в аеропортах через вибори

Новини України

Через прибуття тисяч іноземних журналістів і спостерігачів за виборами президента можливі черги в аеропортах Києва, повідомили в Держприкордонслужбі.

Співробітники Державної прикордонної служби попередили пасажирів про можливі черги в аеропортах. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

У повідомленні говориться, що можливі затримки при проходженні митного контролю в аеропортах Києва.

Співробітники прикордонної служби вважають, що в найближчі дні буде спостерігатися наплив іноземних журналістів і спостерігачів, які приїдуть в Україну на президентські вибори 31 березня.

“Напередодні виборів в Україну приїжджає кілька тисяч журналістів і представників моніторингових місій. Більшість з вас прибуває через аеропорти в Києві. Відповідні служби роблять все необхідне, щоб прискорити перетин кордону, проте можливі затримки”, – йдеться в повідомленні.

dpsu.gov.ua

Як повідомлялося, ЦВК зареєструвала ще 324 офіційних спостерігачів. Серед них 129 спостерігачів – від Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO), 76 – від Національного демократичного інституту міжнародних відносин (США), 38 – від Міжнародного Республіканського Інституту, 32 – від міжнародної організації Silba – Ініціатива за діалог і демократію, 20 – від Комітету За відкриту демократію, 13 – від Європарламенту.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet