На Львівщині голова виборчкому зіпсувала 180 бюлетенів

Новини України

Жінка сама повідомила про подію в окружну виборчу комісію. Відкрито кримінальне провадження.

У Кам’янці-Бузькій Львівської області голова однієї з дільничних виборчих комісій зіпсувала 180 бюлетенів для виборів президента України. Як повідомили в обласній поліції, жінка поставила штамп “Вибув” навпроти одного з кандидатів.

“Попередньо встановлено, що 28 березня голова дільничної виборчої комісії почула від невідомої особи, що один з кандидатів нібито вибув з передвиборної гонки, і проштампувала 180 виборчих бюлетенів відповідним штампом. Знайшовши помилку, 29 березня жінка сама повідомила про подію в окружну виборчу комісію”, – сказано в повідомленні.

Правоохоронці зазначили, що інформацію про це отримали від голови окружної виборчої комісії. За її версією, голова дільничної комісії “помилково зіпсувала 180 бюлетенів для голосування, поставивши штамп “Вибув” навпроти прізвища одного з кандидатів на посаду президента України, оскільки вважала, що він знявся з виборів”.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 158 (надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців чи фальсифікація виборчих документів) КК України.

Як повідомлялося, в “день тиші” напередодні виборів президента України в поліцію надійшло 159 заяв про порушення виборчого законодавства, половина з них стосується незаконної агітації.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet