Ярослав Москаленко: «Голосую не «по приколу»

Публікації Трибуни Праці

 

У цю неділю кожен має зробити свій вибір, як жити Україні наступні п’ять років. Для себе я зрозумів одне – ми маємо свідомо підійти до цього вибору. Мій голос – це лише один голос. Але голос кожного з нас важливий як ніколи. Від кожного з нас залежить майбутнє Держави Україна. Це наша відповідальність, чи дати країні розвиватися, чи загнати її в стагнацію, чи розвернути в минуле.

Чи маємо ми зараз право звернути з курсу, який визначила Революція Гідності? Є багато питань до влади. Але чи не вперше ми почали реалізовувати ті позитивні державницькі рішення, які по суті мали б розпочатися ще у 90­ті роки, але, очевидно, які були не під силу попереднім Президентам за весь час Незалежності. А сьогодні реформи почали впроваджуватися. І це у час зовнішньої агресії, за перешкоджання зовнішнього ворога.

За п’ять років ми не встигли всього, але курс взято. Залишилося чимало проблем у боротьбі з корупцією, можливо навіть є питання до самої команди Президента. Однак за останні роки ми отримали країну, якої ніколи не мали. Зміцнення зовнішньої політики, укріплення армії, заснування Української Православної Церкви, європейський курс  – речі, яких не можна не помітити і не відзначити. Тому що саме вони надали сучасній Україні тих ознак державності, які по­новому ідентифікували її в світі. Міжнародний вектор, обороноздатність, захист демократичних та духовних цінностей нації – ось основні завдання Президента, і вони гідно виконувалися.

Я би дуже не хотів, щоб у майбутньому Україна втратила хоч щось із того, що ми надбали протягом останніх років – помісну церкву, армію, міжнародне визнання чи курс на демократію. Зараз безпосередньо від кожного українця залежить, як бути Україні та чи бути їй взагалі. Закликаю, підійдіть до свого вибору відповідально і вдумливо, а не «по приколу».