Зеленський готовий до переговорів із Путіним

Новини України

Кандидат у президенти вважає, що потрібно вести переговори з РФ про ситуацію в Донбасі в присутності західних представників.

Кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський заявив про свою готовність вести переговори з президентом Росії Володимиром Путіним, але підкреслив, що при цьому не може йтися про жертвування якимись територіями або людьми.

“Так. Але жертвувати територіями і людьми ми не будемо ніколи. Цілісність України повинна бути константою. Це не тільки в Конституції України, це в серці кожної нормальної людини, кожного громадянина України, я переконаний у цьому”, – сказав він в ефірі телеканалу Україна , відповідаючи на запитання про те, чи готовий він до переговорів із Путіним і на які готовий піти “жертви” при цьому.

Зеленський вважає, що найголовнішим завданням нині є “не просто зупинити війну, а припинити стрілянину, щоб наші хлопці перестали гинути”.

На його думку, необхідно продовжувати Мінський переговорний процес, але цей формат варто реформувати. “Війна з Росією, тому потрібно говорити з Росією. Однозначно говорити. Повинні бути переговори і формат розмов з Росією, дипломатичний формат, в присутності західних представників”, – вважає Зеленський.

Кандидат у президенти також вказав, що треба розпочати серйозну “інформаційну війну”, в якій Україна повинна бути переможцем. “Ми повинні достукатися до кожної людини, яка живе на сході. І пояснити людям, що ми всі українці… Говорити їм, що, хлопці, вам просто запудрили мізки, це все інформаційна війна, що ми їх чекаємо, любимо, ми всіх переможемо. Що вони – українці, скоро ми про все домовимося, стрілянина закінчиться, вони повернуться до складу України, всі окуповані території “, – пояснив він.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбулися вибори президента. Згідно з підсумковими результатами першого туру, Зеленський отримав 30,24% голосів, а Порошенко – 15,95%. Оскільки потрібних для перемоги 50% не набрав ніхто, Зеленський і Порошенко візьмуть участь у другому турі виборів, який відбудеться 21 квітня.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet