Молодь з Іванківщини – у стінах Верховної Ради

Публікації Трибуни Праці

 

Група дітей та молоді з Іванківського району відвідала з екскурсією Верховну Раду України. Її ініціатором  виступив народний депутат, голова МДО «Київщина» Ярослав Москаленко.

Зустрівшись з учасниками поїздки, він зазначив, що сьогодні вкрай важливо підвищувати політичну свідомість підростаючого покоління, адже вже через кілька років теперішні школярі голосуватимуть і обиратимуть представників влади  усіх рівнів.

Ярослав Москаленко припустив, що серед дітей, які сьогодні відвідують Верховну Раду з екскурсією,  можуть бути й майбутні законотворці та політики. «Яку б професію не обрали собі нинішні школярі, дуже хочеться, щоб вони були активними та прогресивними і в жодному разі не  байдужими до політичного життя. Щоб знали, до кого звернутися з того чи іншого питання, який державний орган повинен вирішувати ті чи інші проблеми. Зрештою, саме їм завтра визначати, яким шляхом розвиватиметься Україна, та вести її у майбутнє», – наголосив він.

Під час візиту до Верховної Ради представники Іванківщини мали змогу дізнатися більше про  законодавчий орган державної влади України та побачити унікальні експонати і приміщення, в тому числі картину Олексія Кулакова «Державотворення», що написана на стіні другого поверху та відображає історичний день, коли 350 депутатів проголосували за незалежність нашої країни. А також синьо-жовтий прапор, що був внесений депутатами до сесійної зали Верховної Ради 24 серпня 1991 року і як пам’ятна реліквія  зберігається під склом в музеї ВРУ.

Діти побували у так званих кулуарах парламенту та на балконі сесійної зали, звідки видно всі робочі місця нардепів.

Важливо також, що в цей час у стінах Верховної Ради діяла виставка, присвячена історії українського парламентаризму. Тож представники Іванківщини мали змогу не лише побачити історичну будівлю зсередини, але й дізнатися більше про непростий шлях становлення законодавчої гілки влади в Україні. Цікава екскурсія під куполом величної архітектурної пам’ятки нашої столиці справила на них неабияке враження.

У свою чергу, екскурсовод відзначила допитливість та активність представників іванківської молоді, їх високу зацікавленість сучасною українською політикою та новітньою історією.

Ольга АВРАМЕНКО.

На знімках: під час цієї пізнавальної, цікавої екскурсії.