НАГОРОДА – СЕРТИФІКАТ НА НАВЧАННЯ В БАРСЕЛОНІ

Публікації Трибуни Праці

 

Кілька днів тому на сторінці народного депутата України Я. Москаленка у Фейсбуку з’явилося ось таке повідомлення-привітання. Адресоване воно нашому спортсмену з Іванкова, тому буде інформативно  цікаве й читачам «Трибуни праці».

«Щойно відгримів фінал другого сезону «Яскравих дітей України», який ми започаткували з метою дати дорогу нашим талантам, як у нас з’явилася ще одна супер-новина. Вихованець українського аматорського футбольного клубу «Діназ» (м. Вишгород) – півзахисник Сашко Жовтенко (він – з смт Іванків) отримав іменний сертифікат на двотижневе навчання до Мекки іспанського футболу – Барселони!

Шість днів у Києві тривав навчально-методичний семінар для тренерів дитячо-юнацьких команд України, що проводився представниками футбольної академії Марсет (Барселона). На штучних полях НТК ім. В. Баннікова відбулись як теоретичні заняття, так і практика.

З-поміж понад 300 юних футболістів було вручено всього два сертифікати на навчання в Барселоні і один з них дістався діназівцю (на фото) завдяки продемонстрованій наполегливості та технічності. Це дуже крута можливість! Щиро вітаю і бажаю на повну використати липневу поїздку до Іспанії!».