Розпочалась польова кампанія

Публікації Трибуни Праці

 

 

Озимий клин у нашому районі становить 3923 га. 2355 га з них займають пшениця та тритикале, 1312 га – ріпак, 256 – жито.

Перезимували вони непогано. За словами фахівців відділу АПР РДА, 68 відсотків площ знаходяться у доброму стані: сходи – рівномірні, з оптимальною густотою. На 28 відсотках – у задовільному стані, на 4 % – слабкі і зріджені.

Цьому сприяли помірні умови зими, без різких коливань температурного режиму, та наявність достатнього стабільного снігового покриву.

Протягом березня усі площі озимих підживлено необхідними мінеральними добривами.

Нині  в господарствах розпочалась посівна кампанія. У СГВК «Промінь» (с. Сидоровичі) уже висіяли пшеницю та готують площі під інші культури.

Сівбою ячменю зайняті механізатори ТОВ «Заруддя-АГРО», вівса – ФГ «Піонер» (с. Болотня), ТОВ «Лідер. Земпром. Агро» (смт Іванків), ПАТ «Жміївське».

Роботи на весняних полях аграріям вистачає. Адже у цьогорічних планах сільгоспформувань, крім пшениці, ячменю та вівса, сівба ще й жита, проса, гречки, кукурудзи на зерно та на силос, сої, соняшнику, гірчиці, ярого ріпаку, олійного льону, однорічних та багаторічних трав.

Людмила ШУНКОВА.