У МВС розповіли, чого чекати у день дебатів

Новини України

Поліція буде охороняти стадіон, а також телеканал, де повинні відбуватися офіційні дебати.

У МВС заявили, що в день проведення дебатів між кандидатами в президенти Володимиром Зеленським та Петром Порошенком навколо НСК Олімпійський можуть обмежити рух транспорту, а також очікується велика кількість правоохоронців.

За словами радника міністра внутрішніх справ Зоряна Шкіряка, ситуація буде залежати від того, коли стане зрозуміло, скільки громадян візьмуть участь в “дійстві”, яке називається дебатами, які будуть домовленості між штабами кандидатів.

Шкіряк зазначив, що поки важко щось прогнозувати, переговори тривають.

Разом з тим в МВС додали, що поліція буде охороняти стадіон і телеканал, де повинні проходити офіційні дебати, але точна кількість поліцейських, які повинні бути задіяні під час дебатів, також поки невідома.

Представник міністра внутрішніх справ Артем Шевченко пояснив, що раніше озвучувалася цифра в 10 тисяч, оскільки саме така кількість правоохоронців передбачається під час заходів на стадіоні.

“Можливо, буде більше 10 тисяч. Їх буде багато, не дивуйтеся і ставитеся до цього спокійно. Вони там будуть для того, щоб гарантувати безпеку”, – підсумував Шкіряк.

Дебати на НСК Олімпійський 19 квітня. Онлайн


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet