Порошенко підписав указ про євроінтеграцію

Новини України

Глава держави 20 квітня затвердив План заходів щодо реалізації стратегічного курсу України.

Президент України Петро Порошенко підписав указ Питання європейської та євроатлантичної інтеграції. Документ підписаний в суботу, 20 квітня, повідомляє прес-служба глави держави.

Зокрема, указом затверджується План заходів щодо реалізації стратегічного курсу України на набуття повноправного членства в ЄС і в Організації Північноатлантичного договору “з метою забезпечення незворотності європейського і євроатлантичного курсу України”, згідно з ч.3 ст.102 Конституції України.

“Кабінет міністрів України повинен забезпечити виконання Плану заходів та щокварталу інформувати президента України про хід виконання, а також звітувати про виконання зазначеного Плану у встановлені терміни”, – уточнили у Порошенка.

Секретарю Ради національної безпеки і оборони України доручено забезпечити розгляд на засіданні РНБО України в травні 2019 року питання про проведення окремих оглядів, включених в комплексний огляд сектору безпеки і подати за підсумками консультацій з представниками НАТО та держав-членів НАТО у другому півріччі 2019 року на розгляд президенту України проекти законів про охорону секретної інформації та про розвідку.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, цей документ уряд України схвалив на своєму засіданні 10 квітня.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet