Поліція зайнялася Зеленським через показ бюлетеня

Новини України

Володимир Зеленський продемонстрував на виборчій дільниці свій бюлетень з результатом волевиявлення. На фото видно, що він проголосував сам за себе.

У Міністерстві внутрішніх справ прокоментували факт того, що кандидат в президенти України Володимир Зеленський продемонстрував на виборчій дільниці свій бюлетень з результатом волевиявлення. Про це на брифінгу розповів Зорян Шкіряк, представник координаційного штабу із забезпечення правопорядку на виборах, повідомляє РБК-Україна.

Зазначимо, Зеленський продемонстрував бюлетень на виборчій дільниці на Оболоні.

“Ми як раз побачили це в ЗМІ, безумовно всі ці факти будуть перевірені і буде надана належна юридично-правова оцінка”, – розповів він.

Андрій Крищенко розповів, які заходи були прийняті після подібних порушень в першому турі виборів.

“Було складено кілька адмінпротоколів на кандидатів за фактом першого туру виборів в Україні 31 березня”, – додав Андрій Крищенко, голова Національної поліції Києва.

Зазначимо, частина 1 статті 7 Закону “Про вибори президента України” забороняє фотографування і відеофіксацію в будь-який спосіб результатів волевиявлення виборців в кабіні для таємного голосування. Закон також забороняє демонстрацію виборцем результатів волевиявлення в приміщенні для голосування, оскільки це є порушенням таємниці голосування.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet