МВС посилює роботу в Азовському і Чорному морях

Новини України

Україна на цій ділянці створює єдину систему безпеки, яка буде складатися з прикордонників, гвардійців і поліцейських.

Міністерство внутрішніх справ посилює роботу своїх підрозділів в Азово-Чорноморському басейні. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян під час круглого столу з питань законодавства у сфері морської безпеки, передає прес-служба МВС.

“Україна – морська держава, має найбільшу серед держав Азово-Чорноморського басейну довжину морського узбережжя (2759,2 км) і більш як 72 тис. кв. кілометрів виключної морської економічної зони. Саме тому ми посилюємо роботу підрозділів МВС на цій ділянці і створюємо єдину систему безпеки, яка буде складатися з прикордонників, гвардійців, поліцейських. Вона буде посилена підрозділами авіаційної безпеки і захисту МВС”, – заявив Троян.

За його словами, тут партнерами України є берегова охорона США, Туреччина, ЄС, країни Балтії і FRONTEX.

У свою чергу, глава Держприкордонслужби сказав, що питання вдосконалення морського законодавства України зараз вкрай актуальні, в тому числі і в акваторії Азовського і Чорного морів.

“Втім, не менш важливим є якість взаємодії між нами, здатність мобілізуватися і координувати свої дії в нестандартних ситуаціях. Ці питання набувають особливої актуальності в світлі сучасних загроз”, – зазначив Петро Цигикал.

Раніше в НАТО затвердили посилення присутності в Чорному морі.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet