ПІДБИТО ПІДСУМКИ АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ-2019»

Публікації Трибуни Праці

 

 

Щороку, за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України з 21 березня (проголошеного Генеральною асамблеєю ООН як Міжнародний День лісів) стартує Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» (далі – Акція), яка триває до Дня довкілля, який щороку проводиться у третю суботу квітня.

Всі підрозділи ДП «Іванківський лісгосп» долучилися до проведення Акції. Для школярів  Горностайпільського НВО та Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст.  №2 (7-А клас)  були проведені уроки знань про ліси. Для учнів Розважівської ЗОШ І-ІІІ ст., Блідчанського НВО, активної молоді Бородянщини, для наставника, вихованців та їх батьків МДГО  “Школа спортивних єдиноборств “Берсерк”, дітей працівників лісгоспу та Обуховицького і Розважівського лісництв, держслужбовців Іванківської РДА, власників та персоналу одного із закладів відпочинку були проведені ознайомчі заходи та майстер-класи по садінню лісу.

Загалом участь в Акції взяли майже 200 чоловік та було залучено 48 лісівників. Спільними зусиллями  створено 5,4 га лісів, де було висаджено майже 45 тисяч штук сіянців сосни, берези, дуба.

Колектив ДП «Іванківський лісгосп» висловлює вдячність кожному, хто долучився до Акції, і усвідомлює значимість бережливого ставлення до навколишнього середовища і збереження та примноження зелених багатств рідного краю.

Наталія Нечипоренко,

провідний інженер з

лісових культур

ДП «Іванківський лісгосп».