У “БІЛИЙ  ВІВТОРОК” ВИГОТОВИЛИ “ВЕЛИКОДНЄ ДЕРЕВО”

Публікації Трибуни Праці

 

За кілька днів до Великодня в Іванківському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося чергове засідання відвідувачів денного відділення, до якого ходять і учасниці клубу «Душі криниця». То був вівторок – останній перед світлим святом, що у нас називається Білим. Як і належить, господині вже з вівторка готуються і відбирають яєчка для фарбування. Закінчується фарбування писанок в перші три дні Білого тижня. Отож на занятті в центрі ми із завзяттям взялися до роботи і прикрасили своє «Великоднє дерево» власними виробами, виготовленими з любов’ю і фантазією (воно на знімку).

Працівниця центру Наталія Віталіївна Валерко також привітала нашу подругу Надію Петрівну Мельниченко з днем народження і вручила їй пам’ятний сувенір. Ми ще переглянули фотографії зі святкування 15-річчя клубу «Душі криниця» і ансамблю «Криничанка», яке відбулося також у квітні цього року. Їх нам надав Євгеній Миколайович Данильченко для альбому-літопису, який ми постійно ведемо. І час від часу беремо з собою на такі зібрання в терцентрі, де нам завжди раді.

Насамкінець – вітаємо всіх читачів «Трибуни праці» з прийдешнім святом Великодня! Бажаємо миру і добра, сонячного і світлого настрою!

Анна ІГНАТЮК,

керівник народного ансамблю

«Криничанка» і клубу «Душі криниця».