В Ораному зустрічали іспанських гостей

Публікації Трибуни Праці

 

Асоціація «Чорнобиль Елькартеа» – одна з найбільших благодійних організацій в Україні, яка оздоровлює чорнобильських дітей у Країні Басків та Наваррі (Іспанія), діє у нашому районі з  2004 року.

Щороку її представники приїздять і в нашу школу, де їм завжди дуже раді. Впродовж років співробітництва вони надають нашому навчальному закладу значну допомогу у придбанні канцтоварів, іграшок, спортивного інвентаря та інших необхідних для занять речей.

Торік восени привезли для оранських школярів професійні музичні інструменти для обладнання спеціального класу.

Нещодавно, в рамках візиту в Україну на Пасхальні свята, іспанські благодійники (більше 30 чоловік) знову побували у нас в гостях, де зустрілися із школярами, їх батьками, дідусями, бабусями та педагогами.

Діти пригостили їх караваєм, а також підготували концерт, під час якого співали українських пісень, презентували національний баскський танець та виконували композиції на гітарі та ударних інструментах під керівництвом викладача Іванківської ДШМ  ім. М. Примаченко Михайла Володимировича Слободчика.

Президент асоціації «Чорнобиль Елькартеа» Марія Антоніа Ізагірре подякувала нам за теплий прийом і побажала гарного проведення Великодніх свят.

Світлана ВОЛОЧАЙ,

вчителька початкових класів Оранської філії ОНЗ Прибірське НВО «Загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок».

Фото Людмили СИНГАЄВСЬКОЇ.