В Україні подорожчають закордонні паспорти і ID-карти

Новини України

Вартість оформлення біометричних документів збільшиться з 1 липня поточного року. Це перше подорожчання починаючи з 2016 року.

Вартість оформлення біометричних документів з 1 липня 2019 року збільшиться. Про це повідомляє прес-служба ДП Документ.

“24 квітня урядом прийняті нові суми вартості адміністративних послуг при оформленні паспорта громадянина України (ID-карти) і паспорта громадянина України для виїзду за кордон, які треба буде сплатити після 1 липня. Зміниться також і вартість бланків згаданих документів”, – йдеться в повідомленні .

Оформлення ID до 20 робочих днів буде коштувати 345 грн (раніше – 279 грн). Оформлення ID до 10 робочих днів – 471 грн (раніше – 366 грн).

Оформлення закордонного паспорта до 20 робочих днів – 682 грн (раніше – 557,32 грн). Оформлення закордонного паспорта до 7 робочих днів і до 3 робочих днів при наявності підстав – 1034 грн (раніше – 810,32 грн).

У відомстві зазначають, що вартість оформлення документів вперше збільшилася починаючи з 2016 року, і, за підрахунками експертів, таке підвищення збільшить надходження до місцевих бюджетів в 2019 році приблизно на 200 млн грн, які будуть спрямовані, зокрема, на виконання програм місцевого значення.

Нагадаємо, в Україні на кілька днів призупинили видачу біометричних паспортів.

Раніше повідомлялося, що українці за рік оформили понад чотири мільйони біометричних паспортів.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet