Папа Римський запросив керівництво УГКЦ на зустріч до Ватикану

Новини України

Понтифік запросив на зустріч предстоятеля Української Греко-Католицької Церкви, членів Постійного Синоду і митрополитів.

Папа Римський запросив єпископат Української Греко-Католицької Церкви в Рим. Дводенна зустріч відбудеться 5 і 6 липня, повідомляє Vatican News.

Зазначається, що Папа Римський Франциск вирішив запросити 5 і 6 липня 2019 року в Рим Верховного Архієпископа, членів Постійного Синоду і митрополитів Української Греко-Католицької Церкви.

У зустрічі також візьмуть участь керівники Дикастерій Римської Курії, що займаються питаннями, які стосуються країни.

“Цією зустріччю Святіший Отець бажає висловити свою близькість Українській Греко-Католицькій Церкві, який здійснює пастирське служіння як на батьківщині, так і в різних місцях світу”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що зустріч стане черговою можливістю для поглиблення відомостей про життя та потреби України з метою визначити способи, якими Греко-Католицька Церква може все ефективніше присвятити себе проповідуванню Євангелія, зробити внесок у підтримку тим, хто страждає і сприяння миру.

Нагадаємо, у своїй пасхальній промові Папа Римський згадав Україну. Пізніше Папа Римський привітав православних з Великоднем.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet