Порошенко задекларував 325 млн грн з початку року

Новини політики

Президент збільшив свої статки майже на третину мільярда гривень в основному за рахунок дивідендів та повернення держоблігацій.

Президент Петро Порошенко з початку року задекларував 325 мільйонів гривень. Про це свідчать дані в Єдиному реєстрі декларацій.

Так, він задекларував дохід в 210,1 млн гривень дивідендів від публічного акціонерного товариства Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд Прайм Ессетс Кепітал, 104,1 млн гривень повернення Міністерством фінансів вартості придбання облігацій внутрішньої державної позики і 4,6 млн гривень інвестиційного прибутку при погашенні ОВДП.

Ще 4,3 млн гривень склав його процентний дохід від вкладів в Міжнародному інвестиційному банку, а 1,8 млн гривень – відшкодування моральної шкоди від британської телерадіокомпанії ВВС.

Усього з січня Порошенко задекларував істотні зміни в майновому стані майже на мільярд гривень, однак 576 млн гривень з цієї суми стосувалися доходу за 2018 рік.

Як повідомлялося, сумарно задекларований Порошенком дохід за 2018 рік майже в сто разів перевищив його доходи за 2017 рік і досяг 1,53 мільярда гривень.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet