ДБР розслідує можливе присвоєння 38 млн гривень детективами НАБУ

Новини України

У Бюро розслідувань ведуть справу про незаконне призначення 21 детектива НАБУ і виділення їм протягом трьох років зарплати.

Державне бюро розслідувань веде кримінальне провадження за фактом незаконного призначення 21 детектива в Національне антикорупційне бюро і можливе присвоєння в період 2015-2018 роком 38 млн гривень виплаченої їм зарплати. Про це в п’ятницю, 10 травня, повідомляють Українськi Новини з посиланням на матеріали суду.

“У провадженні першого слідчого відділу управління організації досудових розслідувань Державного бюро розслідувань перебуває кримінальне провадження за фактом незаконного, без проведення конкурсу, призначення в другий підрозділ детективів НАБУ орієнтовно 21 людини, в результаті чого в період 2015-2018 років їм безпідставно за рахунок заробітної плати виплачено близько 38 млн гривень”, – йдеться в матеріалах суду.

У ході досудового розслідування у слідства виникла необхідність в отриманні у компетентного органу – Пенсійного фонду України, документів щодо співробітників НАБУ, в тому числі другого підрозділу детективів, і здійснення ним нарахувань протягом 2015 – 2018 років, які містять інформацію про отримання ними заробітної плати.

Однак 5 квітня Печерський районний суд Києва відмовив ДБР в такому доступі.

Раніше повідомлялося, що САП закрила справу проти агентів НАБУ, які діяли під прикриттям, яких звинувачували в підбурюванні до отримання хабара.

Як повідомлялося, ДБР зацікавилося поставками зброї за Ющенка.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet