Українців судили в Польщі за контрабанду наркотиків

Огляд преси

Обвинувачені були кур’єрами і перевозили психотропні речовини в спеціально обладнаних схованках в легкових автомобілях BMW на українській реєстрації.

Окружний суд Польщі засудив трьох громадян України за участь в організованому злочинному угрупованні та спробі контрабанди майже чверті тонни наркотиків, повідомляє Національна прокуратура Польщі.

Суд засудив Віктора К. за участь в ОЗГ і спробі контрабанди 237 кг конопель до восьми років позбавлення волі і штрафу в 100 тисяч злотих (понад 23 тисяч євро). Крім того, суд ухвалив стягнути з 40-річного українця 25 тисяч злотих (5,8 тисячі євро) на боротьбу з наркоманією.

Другого громадянина України Євгена С. засудили до семи років позбавлення волі. 47-річний чоловік також повинен сплатити штраф у розмірі 125 тисяч злотих на боротьбу з наркоманією.

Третя засуджена – українка Ольга П. Цю 34-річну жінку засудили до трьох з половиною років позбавлення волі і штрафу в розмірі 50 тисяч злотих (11,6 тисяч євро).

Під час слідства стало відомо, що наркотики перевозили з Іспанії в Росію. Обвинувачені були кур’єрами і перевозили психотропні речовини в спеціально обладнаних схованках в легкових автомобілях BMW на українській реєстрації. Контрабанду викрили польські прикордонники в пунктах пропуску в Тересполі і Корчеві.

Раніше на кордоні з Росією затримали українця, який намагався провезти наркотики всередині власного тіла.

Українець намагався вивезти до Польщі майже 30 кг наркотиків


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet