ВИСОКЕ АВАРІЙНЕ ДЕРЕВО ЗРІЖЕ АРБОРИСТ

Публікації Трибуни Праці

 

Не перший рік навесні під час впорядкування території кладовищ у районі виникає проблема: непросто (дехто вважає, що взагалі неможливо) безперешкодно зрізати (чи обрізати) високі аварійні дерева у недоступних місцях. В  редакцію не раз надходили листи зі скаргами, що в тому чи іншому населеному пункті було пошкоджено могили, пам’ятники чи огорожі. Зверталися люди і в телефонному режимі. Цю тему з початку нинішньої весни вже кілька разів обговорювали (додаючи фотознімки) на сторінках соцмережі facebook користувачі іванківських груп. У такому контексті згадувались відповідні роботи на кладовищах у Шпилях, Макарівці, Димарці, Зарудді. Про останнє село детально розповідалося на сторінках “Трибуни праці” на початку квітня ц.р. Не вдаватимусь у подробиці, акцентуючи ситуацію в котромусь з інших згаданих сіл.

І все­таки переконана, що в багатьох читачів залишається запитання: невже не можна таку роботу виконати акуратно, без негативних наслідків? Як з’ясувалося, така можливість є: просто необхідно звернутися за виконанням цього завдання до фахівців з відповідними знаннями і практичними уміннями. Де таких знайти? У нашому районі!

Микола Миколайович Бесчастний проживає у селі Прибірськ. За освітою він – ландшафтний архітектор, інженер садово­паркового господарства. Закінчив НУБіП України. І хоч у вузі на його факультеті безпосередньо не викладали арбористику (комплекс заходів, спрямований на лікування дерев, видалення частин дерев, які постраждали від хвороб або з інших причин), йому пощастило її освоїти.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Тетяна РЯБОКЛЯЧ.

На знімках: Микола БЕСЧАСТНИЙ – на дубі  – під час роботи на кладовищі у Болотні.