Посли G7 закликали Порошенка плавно передати владу

Новини України

Дипломати переконані, що плавна передачі влади дасть можливість Україні продовжити обраний нею шлях реформ.

Посли країн “Великої сімки” (США, Великобританія, Канада, Франція, Італія, Німеччина і Японія) закликали чинного президента Петра Порошенка плавно передати владу переможцю виборів президента України Володимиру Зеленському. Відповідну заяву опубліковано на сторінці французького головування в G7 Групи підтримки України в Twitter.

“Посли G7 сьогодні зустрілися з президентом Порошенком, щоб обговорити прогрес, здійснений у сфері реформ за його президентства. Вони привітали досягнення президента Порошенка й обмінялися з ним думками про прогрес, який мав бути забезпечений у подальшому”, – йдеться в повідомленні.

“Посли G7 закликали до плавної передачі влади, що дасть можливість Україні продовжити обраний нею шлях реформ”, – зазначається в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що комітет ВР розглянув пропозиції про інавгурацію. Регламентний комітет рекомендував розглянути всі сім постанов про дату інавгурації президента. На сьогоднішньому засіданні парламенту Парубій пообіцяв, що постанови про інавгурацію розглянуть 16 травня.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet