Акцент – на вирощуванні  ярих

Публікації Трибуни Праці

 

 

Повним ходом (як тільки дозволяє весняна погода), у ПрАТ «Жміївське» на поле виходить посівна техніка. Озимий клин у господарстві порівняно невеликий: 200 га займає пшениця, 150 – жито.

Основний акцент у рослинництві тут роблять на вирощуванні ярих сільгоспкультур. Уже висіяли овес – на 430 гектарах, травосуміш (люцерну й овес) для худоби – на 100 га.

Зараз сіють кукурудзу на зерно. Нею в сільгосппідприємстві на сьогодні зайнято більше 300 гектарів. І це ще – не вся запланована площа під цю культуру.

Завершують сівбу

Підходить до завершення посівна кампанія у ТОВ «ВП «Полісся» (с. Прибірськ). Обсяги весняних робіт у цьому Товаристві – значні: орендують землю у власників паїв не лише в Іванківському, а й Поліському районах. Тому, не гаючи часу, до їх виконання приступили ще на початку квітня. За цей час у Поліському районі висіяли 2330 га соняшнику (мають там ще й 700 га озимини).

У нашому районі 840 га площ працівники агроформування відвели під озимий ріпак, 530 – під озиму пшеницю. Навесні, одними з перших, висіяли на 1190 гектарах соняшнику. Нині сіють кукурудзу на зерно. Нею вже зайнято 3200 га (більше 80 відсотків від наміченого).

Людмила ШУНКОВА.