“Golden fest” – Міжнародний фестиваль для людей поважного віку

Публікації Трибуни Праці

 

Народному аматорському колективу “Криничанка” випала висока честь представляти рідну Іванківщину на міжнародному фестивалі для людей поважного віку “Golden fest”, що проходив 8-11 травня в місті Славутич. На жаль, ми мали змогу взяти участь лише 9-го травня після 19:00 в конкурсній програмі для творчих колективів.

Ми старалися, як могли. Наповнена зала кіноконцертного комплексу аплодувала і підтримувала від першого до заключного номеру. Щоправда, результатів конкурсу ми не дочекалися, бо їх мали оголосити наступного дня, а нам потрібно було їхати додому. Не повірите, але і в дорозі чотири години «криничанки» співали. О другій ночі доїхали до Іванкова, де нас зустрічав дощик. Та ніщо не захмарило найкращі враження про прекрасне дійство!

 Ми вже довідалися про результати: наш колектив нагороджений Дипломом переможця у номінації культурної програми «Вокал» (ІІ місце). Також отримали від організаторів фестивалю  пам’ятні сувеніри, подарунки, почули багато приємних слів. І це додає нам сил  і бажання працювати  далі ще відповідальніше.

 

Анна ІГНАТЮК,

керівник народного ансамблю «Криничанка».