Урок безпеки «Правила дорожнього руху знай – життя і здоров’я зберігай»

Публікації Трибуни Праці

 

Життя людини має дуже велику цінність. А безпека на дорозі – це і є, насамперед, безпека життя. Поведінка на дорогах – показник культури людини.

У рамках V Глобального Тижня безпеки дорожнього руху 7 травня до Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості завітали інспектор ювенальної превенції Н.С. Хоменко та інспектор сектору реагування патрульної поліції Іванківського ВП О.В. Грищенко. Працівники поліції розповідали гуртківцям про те, аби не сталося лиха, треба знати правила поведінки на дорозі. Розповіли про небезпеки, які чатують на тих, хто нехтує цими правилами, акцентували увагу на безпеці велосипедистів. Адже саме вони досить часто забувають подавати попереджувальні сигнали під час руху, в результаті чого стають учасниками автопригод. Йшла мова й про заборону влаштовування ігор біля проїжджої частини.

Щоб перевірити знання маленьких пішоходів, наші гості провели практичні ігри­вправи «Пішохідний перехід», «Сигнали світлофора», «Дорожні знаки», загадували загадки, ставили запитання.

Юні учасники заходу отримали безліч позитивних емоцій, адже на деякий час мали можливість навіть побувати в ролі «патрульних» – посидіти за кермом поліцейського авто, перевірити сирену службового автомобіля…

Гуртківці не тільки залишились задоволеними спілкуванням з працівниками поліції, а й зробили висновки про необхідність дотримання правил дорожнього руху. Адже від цього також залежить здоров’я і життя людей.

Тетяна ГОЛЯК,

культорганізатор районного ЦДЮТ.