В Одеській області відбулися ракетні стрільби

Новини України

Військові випробували ракетні комплекси Вільха-М і ракети з касетною бойовою частиною Вільха-Р. Також заплановані стрільби Нептуна.

В Одеській області відбувся черговий етап випробувань українських ракетних комплексів підвищеної дальності Вільха-М і ракет з касетною бойовою частиною Вільха-Р. Про це повідомив колишній секретар РНБО Олександр Турчинов.

За його словами, триває робота з модернізації ракет і ракетного комплексу Вільха, і сьогодні відбулися запуски ракет підвищеної дальності Вільха-М і ракет з касетною бойовою частиною Вільха-Р.

Турчинов також зазначив, що випробування триватимуть до кінця тижня, зокрема, повинні відбутися запуски крилатих ракет мобільного комплексу Нептун, і висловив надію, що вони також пройдуть вдало.

“Українські вчені і виробничники продовжують виконувати завдання з реалізації ракетної програми, мета якої – до кінця року прийняти на озброєння ракети Вільха-М, Вільха-Р і мобільний комплекс крилатих ракет Нептун. Сподіваюся, що, незважаючи на кадрові зміни в секторі безпеки і оборони України, ракетні проекти будуть виконуватися згідно із затвердженим планом, і робота зі зміцнення обороноздатності нашої держави не зупиниться”, – сказав він.

Як повідомлялося, стрільби почалися 21 травня і триватимуть до вихідних. У зв’язку з цим перекрита ділянка Чорного моря.

Нагадаємо, попередній етап випробувань Нептуна проводився 5 квітня. Під час нього ракета пролетіла 225 кілометрів на різних висотах і змінюючи траєкторію польоту.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet