Коломойський розповів про стосунки з Портновим

Новини політики

Бізнесмен заявив, що екс-заступник глави Адміністрації президента допомагає йому з деякими юридичними питаннями.

Оліграх Ігор Коломойський в інтерв’ю Українській правді зізнався, що колишній заступник глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов допомагає йому з деякими питаннями.

“Він мені там допомагає де в чому. Він так змужнів у цьому питанні, коли він відбивався від 800 гривень, від усіх міжнародних санкцій, то він пройшов серйозний шлях. Думаю, сьогодні це фахівець №1 у тому, як відбиватися від необґрунтованих і придуманих звинувачень. Ви ж розумієте, що людину звинуватили в тому, що він вкрав свою зарплату 800 гривень”, – заявив бізнесмен.

При цьому Коломойський не уточнив, в якій саме справі йому допомагає Портнов, тільки зазначив, що він йому “юридично допомагає років 20” також, коли олігарх жив за кордоном.

Олігарх також розповів, що проводив зустрічі з Портновим як в Австрії, так і в Ізраїлі.

“Я з Женеви полетів до Відня, у мене там було кілька зустрічей. Крім того, ми з ним зустрічалися, обговорювали важливі питання, тому я полетів до Ізраїлю, а він потім ще кілька разів до мене в Ізраїль прилітав”, – сказав бізнесмен.

Також він відповів, що підтримує Портнова в тому, що він подає заяви в ГБР, НАБУ, ГПУ на екс-президента Петра Порошенка та його оточення.

“Не засуджую точно. Швидше так, морально я на його боці, дуже підтримую. А в деяких питаннях просто підтримую. Тому що було кілька ситуацій, в яких Порошенко міг спокійно розпорядитися і перестати його переслідувати. А він продовжував переслідувати. Особисто Порошенко”, – сказав Коломойський.

Нагадаємо, Портнов покинув Україну більш як п’ять років тому. Минулого тижня він повернувся в країну. Днями з ініціативи Портнова Державне бюро розслідувань відкрило справу на Порошенка.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet