Полторак представив нового начальника Генштабу ЗСУ

Новини України

Міністр оборони вручив Хомчаку відповідне посвідчення, відзначив його бойовий досвід і побажав успіхів на посаді.

Міністр оборони України Степан Полторак вранці в четвер, 23 травня, представив колективу військовослужбовців нового начальника Генерального штабу Збройних сил України Руслана Хомчака. Про це повідомляє РБК-Україна.

Полторак вручив Хомчаку відповідне посвідчення та побажав йому успіхів та перемог на новій посаді, відзначивши бойовий досвід нового керівника Генштабу.

“Руслан Борисович точно не є новою людиною для Збройних сил. Він пройшов службу на всіх командних посадах, починаючи від командира взводу. Він дуже добре знає проблеми, знає, над чим потрібно працювати, і у мене немає сумніву в тому, що якість виконання нових завдань буде нарощуватися, ефективність підвищуватися і Збройні сили будуть готові до виконання завдань, які визначені законодавством”, – сказав Полторак.

Він зазначив, що перед новим начальником Генштабу стоять багато завдань, перш за все – відсіч збройній агресії з боку Російської Федерації.

Також міністр оборони подякував попереднику Хомчака – Віктору Муженкові – за його роботу в Генштабі в “найважчий час для України”.

“Він взяв величезний тягар за долю Збройних сил і за долю нашої країни”, – сказав він.

Раніше Зеленський звільнив начальника Генштабу. Іншим указом Руслан Хомчак призначений начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних сил України.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet