У Зеленського відповіли на петицію про відставку

Новини політики

Такі петиції не є підставою для реагування шляхом закінчення повноважень президента, заявив глава АП.

Зареєстрована на сайті президента петиція про відставку Володимира Зеленського була розцінена в Адміністрації президента як жарт. Про це заявив глава АП Андрій Богдан в ефірі телеканалу 1+1 у четвер, 23 травня.

“Ми розцінюємо цю петицію як жарт. Можливо, навіть смішний жарт. Законом передбачені випадки, коли закінчуються повноваження президента. Ці петиції не є підставою для реагування шляхом припинення повноважень президента”, – сказав Богдан.

За його словами, велика підтримка петиції продемонструвала АП, що частина українців незадоволена діями Володимира Зеленського.

“Але в будь-якому разі ми розуміємо, що є частина населення, яка незадоволена діями нинішнього президента. Ми будемо намагатися, щоб ця частина зменшувалася шляхом її переконання”, -зазначив голова АП.

Нагадаємо, 22 травня на офіційному сайті президента з’явилася петиція про відставку Зеленського. На цей час петиція вже набрала більш як 40 тисяч голосів при необхідних 25 тисячах. Тепер вона в статусі “очікує розгляду”. Крім того, на сайті зареєстровано вже понад 10 петицій проти прохання про відставку Зеленського.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet