Вакарчук представив нових членів Голосу

Новини політики

Лідер партії Голос призначив програмним директором виборчої кампанії Павла Кухту, а заступником керівника – Ярослава Залізняка.

Лідер партії Голос Святослав Вакарчук представив у понеділок, 27 травня, ще двох членів його команди – Павла Кухту та Ярослава Залізняка, повідомляє прес-служба партії.

“Павло Кухта, який останні три роки був двигуном багатьох реформаторських ініціатив уряду, став програмним директором партії Голос. Ярослав Железняк, один із найкращих професіоналів у зв’язках з Верховною Радою, обійняв посаду заступника керівника виборчої кампанії партії Голос”, – йдеться в повідомленні.

“Павло і Ярослав – це професіонали, які максимально доклалися до того, щоб відбулася більшість позитивних реформ. Я дуже радий, що вони сьогодні приєдналися до нашої команди”, – зазначив Вакарчук.

Павло Кухта – екс-заступник голови Стратегічної групи радників з підтримки реформ (SAGSUR) при Кабміні. Він фахівець в галузі фіскальної політики, бюджетного процесу та пенсійної реформи. Працював у стратегічній групі радників з підтримки реформ.

Ярослав Железняк – також член SAGSUR, радник зі зав’язків з органами державної влади. У 2015-2018 роках був радником міністра економічного розвитку і торгівлі України, а в липні 2017 року – призначений радником прем’єр-міністра зі зв’язків з парламентом.

Вакарчук відреагував на пропозицію Зеленського про референдум

Нагадаємо, 16 травня артист, лідер рок-групи Океан Ельзи Святослав Вакарчук оголосив про створення партії Голос і представив членів своєї команди.

До команди Голосу увійшли колишня заступник міністра економіки Юлія Клименко і екс-глава Transparency International Україна Ярослав Юрчишин. Також у партію увійшли доктор медичних наук Юрій Соколов, “кіборг” Андрій Шараскін з позивним “Богема” і активістка Соломія Бобровська.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet