А КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ ТРИВАЄ З  ВЕРЕСНЯ 2015 року…

Публікації Трибуни Праці

Мова  сьогодні піде  про ще одну спробу ТОВ «Біогазенерго» узаконити шмат землі, на якій збудована Іванківська ТЕС, що виробляє електроенергію методом спалювання деревини з  радіаційно забруднених лісових масивів нашого Полісся.

Ці спроби тривають уже з 2015 року. Але  переважна більшість  нинішніх депутатів Іванківської селищної ради  вдруге не проголосували за проект такого рішення, що виносилося на порядок денний 51-ї сесії сьомого  скликання за рекомендацією постійної комісії з питань земельних відносин (голова – В. Ігнатюк, проголосували за цю рекомендацію 7 з 9-ти членів комісії).

Підготовленим проектом рішення цієї недавньої сесії передбачалося надати ТОВ «Біогазенерго» дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо складання документів, що  посвідчують право оренди терміном на 5 років  земельної ділянки орієнтовною (?!) площею 0,38 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд  енергогенеруючого підприємства. А селищному голові  О. Поліщуку пропонувалось укласти договір з ТОВ «Біогазенерго» про відшкодування втрат бюджету селищної ради від недоотримання коштів за фактичне землекористування відповідно до рішення  № VI-50-2425 від 1 серпня 2013 року.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.