Улюблена вчителька

Публікації Трибуни Праці

 

47 років педагогічного стажу має вчителька Обуховицького НВО Вікторія Бенедиктівна Змієвська. За цей час вона виховала не одне покоління учнів початкових класів.

…Розпочинала трудове життя вона у далекому 1967 році старшою піонервожатою Леонівської восьмирічної школи. Потім навчалась у Переяслав­Хмельницькому педучилищі. Направлення отримала на Луганщину, де познайомилась із майбутнім чоловіком Віктором, з яким і повернулась на свою батьківщину. Виростили сина Сергія – працівника однієї із  дорожніх організацій, учасника бойових дій на Сході України.

Закінчивши заочно Київський державний педагогічний університет імені Драгоманова, деякий час виконувала обов’язки заступника директора з навчально­виховної роботи. Але робота з дітьми­початківцями була найдовшим періодом у її педагогічній діяльності. У стосунках із ними вона хоч і вимоглива, зате справедлива. Вміє донести знання до кожного з учнів. І це особливо розуміють її вихованці, коли починають навчатись у старших класах, вступають до коледжів та вузів. Тоді стають в нагоді ті вміння і навички, які допомогла їм здобути перша вчителька.

Шанують Вікторію Бенедиктівну і колеги – як досвідченого фахівця, наставника. Окрім кваліфікаційних категорій, вона має звання «Відмінник освіти».

Нинішнього року наша всіма улюблена вчителька востаннє (має намір вийти на заслужений відпочинок) випускає четвертокласників – наших дітей.

Хочемо висловити щиру вдячність Вікторії Бенедиктівні за турботу і піклування, материнське ставлення до учнів і побажати їй довгого віку та усього найкращого на її життєвому шляху.

З глибокою шаною – батьки дітей­випускників

початкової школи 2019 року.

На знімку: В.Б. ЗМІЄВСЬКА з нинішніми вихованцями.

Фото Євгенії ОДЕНЮК.