Мосійчук пояснив причини неадекватної поведінки на ТБ

Новини України

Народний депутат пояснив свою неадекватну поведінку під час прямого ефіру тяжкою хворобою стравоходу і показав документ.

Нардеп Ігор Мосійчук, якого запідозрили в тому, що він прийшов на ефір ТБ в нетверезому вигляді, опублікував документи про те, що тяжко хворий і переніс операцію. Про це він написав у Facebook.

“Моя відсутність на засіданнях Верховної Ради, скасовані зустрічі, скасовані ефіри, або неоднозначне враження, яке могло скластися у глядачів – у всього, що відбувалося останнім часом, на жаль, досить прикре пояснення. Щоб бути до кінця відвертим, відкрию лікарську таємницю і покажу документи, що засвідчують мій діагноз, і лікарняний”, – написав нардеп.

“Процес лікування вийшов складний: сильні болі, прийом великої кількості ліків, що “било” по організму, кілька разів наркоз, але, на щастя, хворобу вдалося приборкати. Спасибі медикам, які поставили мене на ноги: кожному лікарю, медсестрі і санітарці. Завдяки вашим зусиллям я виходжу з лікарняного і повертаюся до роботи”, – написав Мосійчук і доклав медичні документи.

За документами у Мосійчука важке захворювання стравоходу – хронічний езофагіт – захворювання стравоходу, що супроводжується запаленням його слизової оболонки.

Раніше ЗМІ запідозрили депутата Ігоря Мосійчука в нетверезому стані під час виступу на одному з телеканалів.

Нагадаємо, Мосійчук заявив про вихід з Радикальної партії. Ігор Мосійчук стверджує, що у нього були серйозні ідеологічні розбіжності з окремими членами команди Олега Ляшка.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet