Данилюк підбив підсумки першого засідання РНБО

Новини політики

На нараді було виявлено “кілька системних проблем у сфері, які можуть створити загрозу нацбезпеці”.

Перша нарада президента з членами Ради національної безпеки і оборони була скликана з питань енергетики. Разом з керівниками енергетичної галузі було виявлено “кілька системних проблем у сфері, які можуть створити загрозу нацбезпеці”, заявив секретар РНБО Олександр Данилюк 1 червня.

За його словами, учасники наради “оцінили можливі наслідки введення другого етапу повномасштабного ринку електроенергії з 1 липня і доцільність його відстрочки”.

“Прем’єр-міністр запевнив, що уряд прийме рішення, яке дозволить уникнути збільшення тарифів на електроенергію – незалежно від дати введення”, – зазначив Данилюк в повідомленні на своїй сторінці в Facebook.

Також, додав він, в стислі терміни буде виплачена заборгованість із заробітної плати гірникам державних шахт.

“Уряд повинен запровадити ефективний механізм оздоровлення ситуації в цій галузі, перш за все – посилити безпеку шахтарів. Також за ініціативою президента буде вирішене питання придбання житла для сім’ї гірника, який загинув на шахті Лісова”, – повідомив секретар РНБО.

Данилюк також заявив, що критичну ситуацію з функціонуванням підприємства “Вода Донбасу” уряд “владнає якомога швидше”.

“Це – відновлення водопостачання для понад 100 тисяч наших громадян. РНБО приєднається в разі необхідності”, – написав колишній міністр фінансів.

Зеленський скликав РНБО після аварії на шахті Лісова, де загинули два гірники. Перед засіданням він змінив склад Радбезу.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet