Київ закликав посилити тиск на РФ через моряків

Новини України

МЗС України звернулося до країн-партнерів, щоб домогтися від Москви виконання рішення трибуналу ООН.

Міністерство закордонних справ України в суботу, 1 червня, звернулося до всіх глав МЗС країн-партнерів з проханням посилити тиск на Росію для виконання рішення Міжнародного трибуналу з морського права щодо звільнення українських кораблів і моряків. Про це у Twitter повідомив міністр закордонних справ Павло Клімкін.
“Сьогодні відправили звернення до всіх міністрів закордонних справ з країн наших друзів і партнерів з проханням і вимогою тиснути на РФ для виконання рішення Міжнародного трибуналу в Гамбурзі”, – зазначив глава МЗС.
Він підкреслив, що потрібно зробити все можливе “політично і через національні морські адміністрації”.

Сьогодні відправили звернення до всіх міністрів закордонних справ з країн наших друзів та партнерів з проханням і вимогою тиснути на РФ для виконання рішення Міжнародного Трибуналу у Гамбурзі. Маємо зробити все можливе політично і через національні морські адміністрації.

— Pavlo Klimkin (@PavloKlimkin) June 1, 2019

Нагадаємо, 25 травня Міжнародний трибунал з морського права зобов’язав Росію негайно звільнити українських моряків і кораблі, захоплені біля Керченської протоки в листопаді минулого року.

У Кремлі заявили, що Москва не змінить позицію з питання звільнення українських моряків у зв’язку з постановою трибуналу ООН. У РФ вважають, що передбачені Конвенцією ООН з морського права процедури вирішення спорів не застосовуються до інциденту в Керченській протоці.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.