Зеленський заявив про потребу протидії Північному потоку-2

Новини України

Президент України вважає, що питання енергетичної безпеки є одним із найважливіших у взаємодії України та Польщі.

Президент України Володимир Зеленський підкреслює важливість взаємодії з Польщею в питаннях енергобезпеки Європи, збереження стратегічної ролі української газотранспортної системи і протидії будівництва газопроводу Північний потік-2.

“Одним із важливих напрямків нашої спільної взаємодії на європейському рівні є питання енергетичної безпеки, збереження стратегічної ролі української ГТС і протидії “Північному потоку-2”, – сказав він на спільному брифінгу з президентом Польщі Анджеєм Дудою після їхньої зустрічі в Брюсселі.

Крім того, президент України Володимир Зеленський прийняв запрошення приїхати до Варшави на річницю початку Другої світової війни, повідомив президент Польщі Анджей Дуда.

“Я радий, що ви прийняли моє офіційне запрошення приїхати до Варшави на річницю початку Другої світової війни. Я буду щасливий вітати вас у Варшаві”, – сказав він.

У свою чергу Зеленський констатував, що “із задоволенням приймає запрошення президента Дуди”. “Я сподіваюся і вірю, що спільними зусиллями ми будемо створювати історію успіху”, – сказав глава української держави.

Раніше сенатори США запропонували ввести мінімум п’ять видів санкцій проти компаній, задіяних у реалізації газопроводу Північної потік-2.

Нагадаємо, раніше глава Газпрому Олексій Міллер заявив, що газопровід Північний потік-2 побудований наполовину.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet