Зеленський назвав бунтом “ігнор” Ради його ініціатив

Новини політики

Більшість народних депутатів не хочуть працювати, тому саботують пропозиції президента.

Президент України Володимир Зеленський назвав бунтом дії більшості парламенту, який відмовився розглядати всі подані ним законопроекти. Про це він сказав в інтерв’ю програмі Сніданок 1+1 з Брюсселя, проведеному в спортзалі на велотренажерах в середу, 5 червня.

“Ми за ці два тижні подали до Верховної Ради десять законопроектів, нічого не було прийнято. Ну що ми можемо говорити про парламент? Це бунт більшості в парламенті, який не хоче працювати”, – сказав він.

Президент додав, що рішення Конституційного суду України про скасування покарання за незаконне збагачення чиновників є порушенням. “Ми запропонували інший закон, вони не голосують за цей закон”, – зазначив глава держави.

Нагадаємо, Рада на позачерговому засіданні відмовилася розглядати внесені Зеленським два законопроекти про зміни у виборчій системі. А напередодні парламент не зміг включити до порядку денного запропонований президентом законопроект про імпічмент.

Варто зазначити, що раніше у президента заявляли, що Зеленський більше не подаватиме до парламенту нинішнього скликання обіцяні законопроекти.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet