Зеленський пояснив повернення громадянства Саакашвілі

Новини політики

Президент каже, що, повернувши паспорт екс-губернатору Одеської області, зробив свою роботу і відновив справедливість.

Президент Володимир Зеленський заявив, що повернув громадянство Михайлу Саакашвілі, оскільки хотів відновити справедливість. Про це президент розповів програмі Сніданок з 1+1.

Під час спілкування з журналістом, який згадав повернення паспорта Саакашвілі, президент засміявся і сказав: “Так. Треба було ще свідоцтво про народження?…”.

“Політичних планів немає. Плани були дуже простими і дуже людськими. Я обіцяв пресі. Я сказав: я думаю, що у нього забрали паспорт незаконно. Тому я йому його повернув. Ось і все”, – заявив Зеленський.

На питання, чи зустрічався він із Саакашвілі, президент відповів: “Він мені писав, записував відео – Ви, напевно, це бачили в соцмережах. Дякував мені. Нема за що. І я вам дякую”.

“Також писав мені в телефоні, у Вотсапі”, – згадав Зеленський.

“За що спасибі? Я просто виконую свою роботу і свої обіцянки. У мене дуже мало обіцянок, але я хочу їх виконувати”, – заявив він.

Нагадаємо, 22 травня Саакашвілі попросив президента України Володимира Зеленського повернути йому українське громадянство.

Саакашвілі наголосив у своєму зверненні, що не відчуває політичних амбіцій і йому не потрібні “жодні посади і преференції”. А вже 28 травня на сайті президента опублікували указ Зеленського про повернення громадянства України Михайлу Саакашвілі.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet