Зеленський розповів про зустрічі з олігархами

Новини політики

Президент проведе зустріч з українським великим бізнесом і запропонує інвестувати в інфраструктуру Донбасу.

Президент України Володимир Зеленський в ефірі програми Сніданок з 1+1, яке він дав у Брюсселі, повідомив, що вже зустрічався з низкою представників великого бізнесу, зокрема з Віктором Пінчуком.

“Я по черзі зустрічаюся з усіма представниками великого бізнесу. Їх не так багато, бачте. Пінчук приїжджав, і його приїзд був пов’язаний з Леонідом Кучмою, тому що я дуже просив Леоніда Даниловича, щоб він був главою контактної групи від України. Сьогодні, до речі, як раз буде перша зустріч після великої перерви. Я тримаю кулаки, щоб все дійсно пройшло добре”, – сказав Зеленський.

За словами президента, окрема зустріч з представниками великого бізнесу буде ще в червні. “І ми будемо говорити про розвиток Донбасу. У нас є план, ми хочемо запропонувати бізнесу інвестувати саме в Донбас, інвестувати в інфраструктуру Донбасу, тому що ми впевнені, що Донбас точно повернеться”, – зазначив президент.

Раніше ЗМІ повідомили, що помітили автомобіль Пінчука, що виїжджав з бічних воріт Адміністрації президента. При цьому журналісти помітили авто супроводу Пінчука і машину охорони екс-президента Леоніда Кучми біля тих же воріт АП і у вівторок 28 травня.

3 червня Зеленський призначив Кучму очолювати переговори в Мінську щодо Донбасу від України. Нагадаємо, він залишив цю посаду в жовтні 2018 року.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet