У Мережі з’явилося відео з Неймаром і дівчиною, яка звинуватила його у зґвалтуванні

Новини спорту

На відео видно, як дівчина в номері готелю б’є чоловіка, схожого на Неймара. При цьому вона каже, що чоловік напав на неї.

У соцмережі Twitter з’явилося відео з чоловіком, схожим на бразильського футболіста Неймара, і дівчиною в номері готелю.

На відео, підписаному “Неймар і обвинувач у зґвалтуванні”, чоловік, схожий на Неймара, лягає на ліжко, після чого поруч сідає дівчина. Вона починає бити чоловіка, той просить перестати це робити. Однак вона завдає ще кілька ударів зі словами: “Я б’ю тебе знаєш чому? Тому що ти напав на мене”.

#Neymar e a acusadora de estupro #Najila:

Barulho de tapa.

Neymar: Não, assim vira paixão.

– Não? Você vai me bater?

Neymar: Não, não gosto.

– Não vai me bater? Não?

Ae ela sai e “mas eu vou te bater, sabe pq? Pq vc me agrediu…”

🤔

#saudadedoqueagentenaoviveuaindapic.twitter.com/c8mBbuwn4x

— 🤖Paulo Equi 🇧🇷(@PauloEqui) 6 июня2019 г.

Нагадаємо, раніше з’явилася інформація про те, що Неймара звинуватила в зґвалтуванні дівчина, яка прилетіла в Париж з Бразилії на день народження одноклубника Неймара – Маркіньоса.

За її словами, інцидент стався в паризькому готелі Sofitel Paris 15 травня. Під час святкування вони залишилися наодинці, при цьому Неймар до того моменту нібито був “явно п’яний”. Дівчина повідомила, що вони розмовляли, але в певний момент “Неймар став агресивним і зґвалтував її”.

Дівчина не стала відразу заявляти в поліцію, і після повернення до Бразилії 17 травня пішла в поліцейську дільницю в Сан-Паулу, де вона живе, і написала заяву.

Неймар факт зґвалтування заперечує, заявляючи, що все відбулося за взаємною згодою.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet