Клімкін розповів про зустріч із Зеленським

Новини політики

Глава МЗС України продовжує контактувати з президентом Зеленським, налаштованим на євроінтеграцію.

Глава Міністерства закордонних справ Павло Клімкін поспілкувався з президентом України Володимиром Зеленським та розповів після зустрічі, що зовнішньополітичний вектор України не зміниться. Так він відповів 13 червня на питання журналістів ТСН про зовнішню політику новообраного президента.

Клімкін заявив, що Зеленський виступає за європейську інтеграцію і підтримує європейський драйв.

“Ні, у мене не виникло такого сумніву. Я вважаю, що він є послідовником європейської інтеграції, нашого європейського драйву. Можливо, він бачить тактику цього дещо іншим шляхом, але логіка нашої стратегії вона така ж”, – сказав міністр закордонних справ.

За словами Клімкіна, потрібно “чесно говорити, що ми можемо в контексті європейської інтеграції”.

Глава МЗС України наголосив, що отримання європейської перспективи через 5-6 років особисто для нього було б реальною амбіцією.

“І для мене реальною амбіцією, розуміючи там, де ми перебуваємо, і там де перебуває Європейський Союз, було б отримати європейську перспективу ну, скажімо, через п’ять, через шість років – у 25-му, 26-му році почати переговори і прийти до членства в Євросоюзі на початку наступного десятиліття”, – зазначив Клімкін.

Дипломат додав, що продовжує контактувати із Зеленським.

Раніше Клімкін висловив сумнів стосовно швидкого вступу України в Євросоюз і заявляв, що країні знадобиться щонайменше десять років, щоб стати повноцінним членом ЄС.

Також повідомлялося, що в парламенті “провалили” відставку Клімкіна.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet