Обвинувачений в розтраті будівельник Стіни отримав 20 млн грн – ЗМІ

Новини України

Підрядник проекту Стіна отримав з державного бюджету України додаткове фінансування, незважаючи на підозру в розтраті.

Приватна фірма, яку підозрюють у розтраті, отримала додатково 20 млн грн з держбюджету за продовження будівництва проекту Стіна на кордоні з РФ. Про це 13 червня розповіли в проекті Марлін з посиланням на офіційний портал використання публічних коштів.

З 2015 року компанія Будцентр Витязь призначена одним з генеральних підрядників зі зведення фортифікаційних споруд на кордоні з Російською Федерацією.

Директор і засновник фірми Агаверді Аділов ще в 2017 році звинувачувався слідчими НАБУ в розтраті майна в особливо великих розмірах та підробці документів.

Журналісти Слідство.Інфо встановили, що за весь період будівництва Європейського вала, компанія Будцентр Витязь отримала від Держприкордонслужби понад 135 млн грн.

У квітні з’явилася інформація про виділення компанії з коштів Державного казначейства України 20 млн грн. Загальна сума отриманих підрядником коштів склала 175 млн грн.

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура направила до суду справу щодо Стіни Яценюка. Компанії-підрядники та співробітники Держприкордонслужби звинувачуються в розтраті держкоштів при будівництві стіни.

Відомо, що грандіозний проект щодо розмежування кордонів України і Росії закінчать тільки до 2021 року.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet