КСУ продовжить розглядати розпуск Ради 18 червня

Новини політики

В Конституційному суді визначилися з датою наступного засідання з розгляду питання законності розпуску парламенту України поточного скликання.

Конституційний суд України продовжить розглядати законність указу президента України Володимира Зеленського про дострокове припинення повноважень Верховної Ради поточного скликання. Про це йдеться в плані роботи суду на наступний тиждень.

Зокрема, питання про розпуск Ради стоїть другим в плані суду на вівторок.

Нагадаємо, новообраний президент України Володимир Зеленський оголосив про розпуск парламенту поточного скликання прямо під час інавгураційної промови в сесійній залі Верховної Ради. Пізніше з’явився відповідний указ.

Після цього 62 народних депутати подали конституційне подання до КСУ щодо відповідності Конституції України Указу президента України “Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів”.

КСУ почав розглядати справу 11 червня. При цьому судді Конституційного суду поки не визначилися, яка дата відповідно до закону, вважається остаточною для винесення рішення у справі про конституційність указу Зеленського про розпуск ВР.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.