Розенблат заявив, що виграв “бурштинову справу”

Новини України

Тепер Розенблат збирається подавати позов проти НАБУ з вимогою відшкодування моральної та матеріальної шкоди в розмірі 100 мільйонів гривень.

Народний депутат Борислав Розенблат заявив, що виграв суд у “бурштиновій справі”. Про це він заявив на прес-конференції в п’ятницю, повідомляє портал Житомир.інфо в суботу, 15 червня.

Розенблат стверджує, що Шостий Адміністративний апеляційний суд Києва визнав дії детективів НАБУ і Генпрокуратури щодо нього незаконними.

“Все це було пряме переслідування моєї політичної діяльності. Я про це заявляв з першого дня, як тільки це сталося. Я говорив, що це провокація, що ті злочини, записи – це все були маніпуляції”, – заявив народний депутат.

Він також заявив про підготовку позову проти НАБУ на відшкодування моральної та матеріальної шкоди в розмірі 100 мільйонів гривень, які в разі перемоги обіцяє перерахувати на ремонт житомирських доріг.

“Не дивуйтеся такій великій сумі, ми все порахували: як вони постійно згадували моє ім’я, як вони знищували мою політичну репутацію, діяльність, моє життя”, – розповів депутат.

Розенблат також стверджує, що для нього гроші – не головне, а головне – чисте ім’я.

Нагадаємо, раніше НАБУ опублікувало відеорозслідування нелегальної схеми видобутку бурштину в Житомирській області. У причетності до організації схеми підозрюють нардепів Борислава Розенблата і Максима Полякова.

Верховна Рада зняла депутатську недоторканність з Розенблата і Полякова 11 липня. Обидва нардепи відкидають всі звинувачення.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.