Жителів Криму будуть питати про цілі поїздки при в’їзді на материк

Новини України

Серед жителів анексованого Криму проведуть моніторинг цілей поїздок на материкову Україну.

На контрольних пунктах в’їзду-виїзду на адмінкордоні з Кримом серед жителів анексованого півострова проведуть моніторинг цілей поїздок на материкову Україну. Проведення моніторингу анонсував перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юсуф Куркчі, повідомляє Крим.Реалії.

За словами Куркчі, моніторинг буде проводитися у формі анонімного анкетування “найближчим часом”.

“Це дозволить більш ретельно проаналізувати ті проблеми, з якими звертаються і з якими стикаються жителі в окупованому Криму і визначити тенденції”, – пояснив він.

Також він повідомив, що за даними попереднього моніторингу, основна частина жителів півострова “звертається за рішенням проблем документування, інша – за отриманням медичних послуг”.

“Є певна категорія людей, яка пов’язана з навчанням. І дуже маленька частина перетинає адмінкордон, щоб поїхати далі – на відпочинок або в інших справах”, – повідомив Куркчі.

Нагадаємо, Посольство України в Німеччині ініціювало відкриття кримінального провадження щодо делегації німецьких регіональних парламентаріїв від партії Альтернатива для Німеччини через відвідування ними анексованого Криму.

Також проти сина прем’єра Чехії відкрили кримінальну справу через візит до Криму.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet