США направили в Україну обладнання для чотирьох медустанов

Огляд преси

Усе медичне обладнання буде направлено в чотири медичні установи України військового і дитячого напрямків.

Вантаж медичної гуманітарної допомоги спрямований в Україну з США, буде розділений між чотирма медустановами військового і дитячого напрямків, повідомили в українському посольстві у США.

“З радістю повідомляємо, що в Україну з США спрямований вантаж гуманітарної допомоги – результат роботи проекту Support Hospitals in Ukraine за підтримки United Help Ukraine та посольства України у США”, – йдеться в повідомленні на сторінці посольства в Facebook вранці 17 червня.

Українські дипломати уточнили, що з Денвера в Колорадо в Україну відправлено два 40-ка футових контейнери медичного гуманітарного вантажу.

Зазначено, що все медичне обладнання буде направлено в чотири медичні установи України військового і дитячого напрямків: Військово-медичний клінічний центр професійної патології особового складу Збройних сил України (Ірпінь), Дитячу клінічну лікарню Охматдит (Львів), Дитячу лікарню Житомира і Житомирський реабілітаційний центр братів Кузьміних.

“Посольство і надалі сприятиме реалізації проектів напрямку медичного обладнання, в першу чергу, для лікування поранених ветеранів, що передбачено в спільному Меморандумі посольства з проектом Support Hospitals in Ukraine”, – підсумували в українському посольстві.

Раніше Китай передав Україні 137 мільйонів доларів технічної допомоги для придбання медичного обладнання для лікарень в регіонах.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet