Йдемо на вибори захищати фундамент державності та забезпечити вступ України до НАТО і ЄС – Порошенко

Публікації Трибуни Праці

 

 

До списку “Європейської Солідарності” увійшли нові обличчя та політики з досвідом і характером: Андрій Парубій, Михайло Забродський, Ірина Геращенко, Софія Федина, Ахтем Чийгоз та інші.

“Європейська Солідарність” – партія Порошенка, яка змінила свою назву. Але за результатами її з’їзду, який відбувся у неділю, можна стверджувати, що змінилася і її суть та викристалізувалася ідеологія.

“ЄС” перестала бути партією лідерського типу і поповнилася яскравими новими обличчями. Водночас, серед тих, хто увійшов до першої десятки для участі у парламентських виборах, є і політики, які неодноразово проявляли свої бійцівські якості.

З “Європейською Солідарністю” на вибори йде спікер Верховної Ради Андрій Парубій. Він – другий номер у списку. Його роль під час Майдану була однією з ключових, а державницька позиція на чолі парламенту не раз була визначальною під час ухвалення важливих для країни рішень. Саме Андрій Парубій сказав, що земля горітиме під ногами у тих, хто зазіхне на закон про українську мову.

Софія Федина – волонтерка, співачка, телеведуча, доцент ЛНУ імені Івана Франка. Її називали голосом львівського Євромайдану. Вона у списку “Європейської Солідарності” під номером п’ять.

Командир медичного батальйону «Госпітальєри», лікар­доброволець Яна Зінкевич теж у команді “ЄС”. Зараз Яна, через аварію, у яку потрапив автомобіль батальйону, пересувається в інвалідному візку. З 2014 року вона особисто врятувала більше двох сотень поранених українських солдатів з передової і продовжує допомагати пораненим, попри особисту трагедію.

У десятці партії також Командувач десантно­штурмових військ ЗСУ, генерал­лейтенант, Герой України Михайло Забродський. Він командував АТО, особисто брав участь у безлічі боїв та очолював знаменитий рейд українських десантників ворожими тилами протяжністю 400 кілометрів.

Один з лідерів кримськотатарського руху Ахтем Чийгоз з гідністю витримав тортури у російській в’язниці. Його звільнення домігся Петро Порошенко через турецького колегу президента Ердогана. Чийгоз теж іде на вибори з “Європейською Солідарністю”, як і глава Меджлісу Мустафа Джемілєв.

До першої десятки списку увійшли перша віцеспікер парламенту Ірина Геращенко, ексголова Львівської ОДА Олег Синютка, віцепрем’єр з євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш­Цинцадзе. Очолив список Петро Порошенко.

Вступ до НАТО – єдина гарантія припинення війни. А вступ до ЄС – це підвищення рівня життя та технологічний розвиток, переконані у “Європейській Солідарності”. Ця політична партія має чітку ідеологію і конкретну мету – вступ до Євросоюзу та Північноатлантичного блоку. Зараз це видається неможливим, але й у безвіз з томосом теж мало хто вірив.

Очистившись від осіб, щодо яких у суспільства та ЗМІ виникали питання,  “ЄС” являє собою політичне об’єднання західного типу. Яке не прагне сподобатись абсолютно всім, має свого виборця і свої принципи. І від цього Україна в цілому вже виграла.

Оксана ЗБАРАЖ.